Pozycjonowanie stron internetowych

Wiemy, jak ważna jest promocja firmy w internecie, dlatego współpracujemy z najlepszymi specjalistami na rynku.

 


Agencja Interaktywna Grupa M40, już od prawie 10 lat skutecznie pomaga swoim klientom osiągać wysokie pozycje w wyszukiwarce. Dołącz do grupy zadowolonych partnerów M40 i ciesz się z rozwoju Twojej firmy.


Dlaczego pozycjonowanie stron jest tak ważne?

grupam40

Sposób szukania usług i produktów na przestrzeni lat bardzo się zmienił. Nie sięgamy już po wielką książkę Panoramy firm i nie wertujemy ją, by znaleźć fachowca. Teraz „nową Panoramą firm” jest wyszukiwarka Google, która pozwala na znalezienie szukanych treści w kilka sekund po wpisaniu odpowiednich słów kluczowych, czyli takich, pod którymi szukamy interesującej nas treści. Co to oznacza dla przeciętnego właściciela firmy? Oznacza to, że jego potencjalni klienci będą go szukać w internecie, a co za tym idzie, tylko tym kanałem może ich zdobyć.

Posiadanie strony/ sklepu internetowego to podstawa funkcjonowania w internecie. Wielu przedsiębiorców błędnie uważa, że jest to wystarczające i nie potrzebne są dodatkowe działania e-marketingowe.  Dlaczego jest to błędne myślenie? Ponieważ Twoja konkurencja też doskonale wie, że musi istnieć w internecie. Wpisując słowo kluczowe „naprawa pralki” nie wyświetli się nam kilka firm, a cała ich masa. Dobrze wiemy, że nie spędzimy 3 godzin przeszukując wszystkie strony wyszukiwań Google, a skupimy się tylko na pierwszych 10 wynikach wyświetleń i to właśnie z tymi firmami się skontaktujemy.

Czy wiesz, że 93% klientów przegląda tylko pierwszą stronę wyników wyszukiwania?

Pamiętaj Twoim celem powinno być jak najwyższe miejsce w hierarchii wyników wyszukiwania. Współpracując z Grupą M40 masz pewność stałego monitoringu swoich pozycji w wyszukiwarce i ciągłej pracy nad ich poprawą.

 

grupam40

Co jeszcze zyskasz dzięki skutecznemu pozycjonowaniu?

Oprócz zwiększonej ilości klientów, którzy odwiedzą Twoją stronę/ sklep internetowy, ważnym profitem zdobywanym przy pozycjonowaniu witryny jest większa rozpoznawalność w sieci. Twoja strona trafi do wielu katalogów branżowych oraz do osób poszukujących świadczonej przez Ciebie usługi na specjalistycznych portalach czy forach. Pamiętaj, że organiczne wyniki wyszukiwania czyli niepłatne i niesponsorowane, mają największą wartość w oczach Twoich potencjalnych odbiorców.

 

Dotrzyj do swoich Klientów!

Rozwijaj swój biznes dzięki pozycjonowaniu i docieraj do nowych klientów. Zbuduj wśród odbiorców świadomość Twojej marki. Nawet jeśli ktoś nie kliknie od razu w link Twojej strony, to i tak będzie go widział w wirtualnej przestrzeni – przez co będzie miał realną świadomość istnienia Twojej strony. Gdy dobierzemy odpowiednie frazy i je wykorzystamy w praktyce, zwiększymy wielokrotnie Twoje szanse w zdobyciu kolejnych odbiorców. Nie zwlekaj i już dziś zadbaj z www.grupam40.pl  o to by klient mógł Cię łatwo znaleźć!

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy do kontaktu:

GrupaM40.pl
ul. Grunwaldzka 519E/12,
62-064 Plewiska k. Poznania

tel. 512 911 109
tel. 61 679 31 77
kontakt@grupam40.pl
www.grupam40.pl