Buzz marketing

Popularna szeptanka, jako skuteczna forma dotarcia do Klienta

Choć marketing szeptany budzi pewne kontrowersje, fakty mówią same za siebie – jest po prostu skuteczny. Według badań Nielsena zaufanie użytkowników Internetu do opinii zamieszczonych w Internecie kształtuje się na poziomie 70%. Co więcej, jest to jedno z niewielu narzędzi marketingu internetowego, które budzi prawdziwe emocje i pozwala nawiązać bezpośredni kontakt z konsumentami.

Marketing bezpośredni (kampanie WoMM)

Sprawnie i umiejętnie wdrożony marketing szeptany to doskonały środek do budowania PR marki oraz zwiększania jej rozpoznawalności w sieci. Prowadząc marketing szeptany unikamy spamu i zawsze starannie dobieramy komunikaty, licząc się z wrażliwością twoich odbiorców. Nasze działania pomogą ci nawiązać relację z twoimi konsumentami i przybliżyć im twoją ofertę, a co za tym idzie – zwiększyć sprzedaż i zrealizować twoje cele biznesowe.

Razem na szczyt

Krzyku używają najczęściej osoby, które mają najmniej do powiedzenia. W marketingu jest jak w życiu – aby coś osiągnąć, nie trzeba podnosić głosu. Wystarczy szeptać dobrze dobrane słowa, a rozgłos przyjdzie sam

92 %

92 of 100

Konsumentów czyta opinie w Internecie.

74 %

74 of 100

Internautów ufa informacjom znalezionym w Internecie.

50 %

52 of 100

Internautów twierdzi, że opinie w Internecie wpłynęły na ich decyzję o zakupie.

Co mówią nasi Klienci

Zainteresowała Cię nasza oferta ?